ENG 

Новини


VELOBIKE 2017 відкриває сезон для велосипедистів

24 лютого у столичному виставковому центрі «КиївЭкспоПлаза» відкрилась 13-а міжнародна виставка велосипедів, комплектуючих, аксесуарів, екіпіровки —VELOBIKE 2017. Організаторами заходу виступають компанії «Спорт Експо» та«Євроіндекс» .


Цього року експозиція виставки VELOBIKE виросла на 25 %. На майданчику площею 1500 кв. м понад 30-ть компаній з різних міст України (Київ, Харків, Одеса, Маріуполь, Запоріжжя , Дніпропетровськ ) презентують близько 80-ти брендів. Міжнародність виставці надає участник з Китаю - Sinbao Bike.  Серед учасників — лідери галузі: Sport Summit, Pro Bicycle Group, Sport Top, Velosprint, Mascotte,Velostreet та інші.


Не дивлячись на те, що вітчизняний велоринок перебуває в нестабільному стані, він постійно поповнюється новими компаніями та брендами. Нові учасники виставки  інтернет- магазин Цитрус та Rover™  продемонструють електричні транспортні засоби: гіроскутери , гіроборди, електросамокати, електровелосипеди, мінібайки, моноколеса, електроскутери. Ексклюзивну новинку презентує виробник баггі автомобілів –  апарат для любителів дрифту, швидкості, адреналіну і просто для активних людей.


Загалом на виставці будуть представлені нові та популярні товари : широкий асортимент велотранспорту,  велозапчастини, захисне обладнання, товари для спорту, туризму та активного відпочинку.


Зона  тест- драйву завжди збирала біля себе велику кількість відвідувачів. Тому і в цьому році у кожного бажаючого буде можливість перед придбанням протестувати велоновинки.


Програма VELOBIKE 2017 об`єднує заходи для фахівців галузі, освітні семінари, презентації. Нагальні ринкові питання обговорюватимуться у конференц залі № 1 на семінарі  «Нові бренди в Україні та як їх продавати» . У спікер-зоні розкажуть  захопливі історії про велоподорожі та підкорення вершин,  фахівці поділяться досвідом , дадуть корисні поради новачкам та професійним велолюбителям.


Velobike – важлива подія для ринку,  яка розвиває не тільки галузь, але  і велокультуру України.


Найповнішу інформацію про виставку VELOBIKE 2017 та поточні події ви отримаєте на сайті www.velobike.kiev.ua ,та на сторінці у Facebook www.facebook.com/VELOBIKE.KIEV.UA ,

Контактна особа: Марина Мокренко, PR-менеджер, компанія «Спорт Експо»,

e-mail: mokrenko@eindex.kiev.ua ,тел.: (67) 408-4610.
24.02.2017